Nevíte si rady? Telefon 733 546 074 Kontakty Email
0 Kč0 položek
0 Kč0 položek

 Vše, co potřebujete pro úspěšný provoz kadeřnického salonu na jednom místě za speciální kadeřnické ceny přístupné pouze registrovaným kadeřníkům.


Proč se registrovat?

 

Kadeřnické ceny, které jsou až o 35% nižší
Speciální slevy a akce přístupné pouze kadeřníkům
Kompletní sortiment všech produktů a značek
Exkluzivní značky, které jinde nekoupíte
110+ kadeřnických značek na jednom místě
Zákaznická podpora přímo od kadeřníků

 

> Registrovat se jako kadeřník <

 

 

Cenotvorba podporující Vaše podnikání

Jedině kadeřník dokáže nejlépe klientův vlas diagnostikovat a vybrat tu nejlepší možnou péči na vlasy. Chceme, aby byli kadeřníci co nejlépe motivováni doporučit nejvhodnější péči a mít za to spravedlivou odměnu, tedy férovou marži. Proto mohou kadeřníci u nás nakupovat za výrazně nižší ceny než koncoví klienti.


Prodejny vlasové kosmetiky

Na našich prodejnách pracují kadeřníci a školení specialisti profesionální vlasové kosmetiky, kteří jsou připraveni poradit a pomoci vybrat kosmetiku na míru každému zákazníkovi.


1994 - prodejna Valašské Meziříčí (vlasová, pleťová, kadeřnická prodejna s širokou nabídkou paruk a příčesů)
2014 - prodejna Nový Jičín (vlasová, pleťová, kadeřnická prodejna s nabídkou paruk)
2017 - prodejna Rožnov pod Radhoštěm (vlasová, pleťová, kadeřnická prodejna)

 

> Kontakty na prodejny <

 

 

Trvale udržitelná krása

Odmítáme podporovat kosmetiku prodávanou v drogistických řetězcích jejímž hlavním parametrem je cena. Kosmetika plná nerozpustných silikonů a konzervantů vyrábějící mnohdy na stejných linkách, kde vznikají mycí prostředky. Kosmetika by měla respektovat osobu, která ji používá a neměla by tělo více zatěžovat.

Podporujeme malé rodinné manufaktury a značky přírodní kosmetiky.


Jsme specialisté na vlas

Potřebujete poradit? Chcete zkonzultovat průběh barvení nebo vhodnou péči na Váš konkrétní vlas? Jsme rodinná firma plná kadeřníků a školených profesionálů založená na poradenském prodeji. 

 

> Zobrazit kontakty <

 

 Jsme specialisté na profesionální vlasovou kosmetiku. Historie firmy sahá až do roku 1994, kdy jsme otevřeli první prodejnu kadeřnických potřeb. Dnes působíme na 3 prodejnách vlasové a přírodní kosmetiky PePe Hair & Beauty. S našim obchodním týmem zajišťujeme kompletní servis kadeřnickým salónům. V roce 2011 jsme spustili vlasový e-shop NaVlas.cz a o rok později NaVlas.sk. V roce 2020 jsme otevřeli školící centrum pro kadeřníky, kde podporujeme jejich profesní rozvoj.