Nevíte si rady? Telefon 733 546 074 Kontakty Email
0 Kč0 položek
0 Kč0 položek

 Jsme specialisté na profesionální vlasovou kosmetiku. Historie firmy sahá až do roku 1994, kdy jsme otevřeli první prodejnu kadeřnických potřeb. Dnes působíme na 3 prodejnách vlasové a přírodní kosmetiky PePe Hair & Beauty. S našim obchodním týmem zajišťujeme kompletní servis kadeřnickým salónům a od roku 2015 vydáváme pravidelný dvouměsíční akční katalog pro kadeřnické salony. V roce 2011 jsme spustili vlasový e-shop NaVlas.cz a o rok později NaVlas.sk, protože věříme, že profesionální kosmetika by neměla být omezena pouze pro vyvolené, ale měla by být přístupná všem, kterým na kvalitní, šetrné a fungující kosmetice záleží. V roce 2020 jsme otevřeli školící centrum pro kadeřníky, kde podporujeme jejich profesní rozvoj.


 Prodejny vlasové kosmetiky

Na našich prodejnách pracují kadeřníci a školení specialisti profesionální vlasové kosmetiky, kteří jsou připraveni poradit a pomoci vybrat kosmetiku na míru každému zákazníkovi.


1994 - prodejna Valašské Meziříčí (vlasová, pleťová, kadeřnická prodejna s širokou nabídkou paruk a příčesů)
2014 - prodejna Nový Jičín (vlasová, pleťová, kadeřnická prodejna s nabídkou paruk)
2017 - prodejna Rožnov pod Radhoštěm (vlasová, pleťová, kadeřnická prodejna)

 

> Kontakty na prodejny <

 

 

Jsme partnerem kadeřnických salónů

Kadeřnické salony zásobujeme již od roku 1994. Nabízíme kompletní servis od nábytku až po širokou nabídku profesionální kosmetiky. Pro potřeby vzdělávání jsme otevřeli školící centrum s kapacitou 40 lidí, kde pořádáme kadeřnické semináře. Od roku 2015 vydáváme pravidelný dvouměsíční akční katalog plný slev, akcí a novinek ze světa profesionální kosmetiky.


Jsme specialisté na vlas

Potřebujete poradit? Chcete zkonzultovat průběh barvení nebo vhodnou péči na Váš konkrétní vlas? Jsme rodinná firma plná kadeřníků a školených profesionálů založená na poradenském prodeji. 

 

> Zobrazit kontakty <

 

 

Trvale udržitelná krása

Odmítáme podporovat kosmetiku prodávanou v drogistických řetězcích jejímž hlavním parametrem je cena. Kosmetika plná nerozpustných silikonů a konzervantů vyrábějící mnohdy na stejných linkách, kde vznikají mycí prostředky. Kosmetika by měla respektovat osobu, která ji používá a neměla by tělo více zatěžovat.

Podporujeme malé rodinné manufaktury a značky přírodní kosmetiky.