Nevíte si rady? Telefon 733 546 074 Kontakty Email
0 Kč0 položek
0 Kč0 položek

MISE NAVLAS.CZ

Vybíráme kosmetiku, která je nejen kvalitní a funkční, ale také která se nepřetvařuje a nevytváří svým působením žádné problémy. Právě respekt k člověku, jeho zdraví a životnímu prostředí je to, co považujeme za udržitelnou krásu. Chceme, aby krása kolem nás byla trvale udržitelná.

 

Jsme alternativou pro všechny, kteří chtějí kosmetiku kvalitní a funkční, kosmetiku, která svým působením nevytváří žádné problémy.


 

Proč profesionální kosmetika?

Profesionální kosmetika by neměla být omezena pouze pro vyvolené, ale měla by být přístupná všem ženám, kterým na kvalitní, šetrné a fungující kosmetice záleží. Nechceme a nikdy nebudeme nabízet značky, jejichž hlavní a mnohdy jedinou esencí je marketing. Nabízíme alternativu, kosmetiku, která není a nikdy nebude mainstreamová, která podstupuje dlouholeté výrobní postupy a testování. Taková, od které se očekávají výsledky, protože s ní pracují profesionálové.

 

 

Trvale udržitelná krása.

Odmítáme podporovat kosmetiku prodávanou v drogistických řetězcích jejímž hlavním parametrem je cena. Kosmetika plná nerozpustných silikonů a konzervantů vyrábějící mnohdy na stejných linkách, kde vznikají mycí prostředky. Kosmetika by měla respektovat osobu, která ji používá a neměla by tělo více zatěžovat. 

KVALITA

Zaměřujeme se především na kvalitní vlasovou kosmetiku. Všechny výrobky, které prodáváme jsou 100% originál. U vybraných produktů zpracováváme vlastní rozšiřující materiály, informace a návody o produktu. S námi máte jistotu, že nekupujete zajíce v pytli.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Základem naší firmy je především proklientský přístup, neboť jen díky spokojeným zákazníkům se můžeme dále rozvíjet. Pro naše zákazníky a kadeřníky pořádáme pravidelné školení, kde předáváme zkušenosti a informace o daných výrobcích. Kvalitní komunikace a poradenství je pro nás samozřejmost.

SKLAD

Snažíme se takřka veškeré nabízené zboží, držet skladem. Spoléháme se na vlastní sklad, nikoliv na sklad našeho dodavatele. Přes 80% objednávek doručíme do 2.dne.

SPOKOJENOST & DŮVĚRA

Naši zákazníci nám důvěřují. Máme certifikát Ověřeno zákazníky. Recenze a zkušenosti si můžete prohlédnout zde.

OSOBNÍ ODBĚRY

Vaše zakázky si můžete vyzvednout na všech pobočkách Zásilkovny po celé ČR. 

VÝHODNÉ CENY

Nabízíme především výrobky vyšší kvality, což často znamená také vyšší ceny. S námi se však bát nemusíte; vyjednáváme akční ceny na vybrané výrobky. Akce probíhají pravidelně takřka u všech výrobců. Stačí sledovat naše stránky, odebírat newsletter nebo být na našich facebookových stránkách.

DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce nad 1800,- Kč máte dopravu zdarma.