Nevíte si rady? Telefon 733 546 074 Kontakty Email
0 Kč0 položek
0 Kč0 položek

MISE NAVLAS.CZ

Vybíráme kosmetiku, která je nejen kvalitní a funkční, ale také která se nepřetvařuje a nevytváří svým působením žádné problémy. Právě respekt k člověku, jeho zdraví a životnímu prostředí je to, co považujeme za udržitelnou krásu. Chceme, aby krása kolem nás byla trvale udržitelná.

 

Jsme alternativou pro všechny, kteří chtějí kosmetiku kvalitní a funkční, kosmetiku, která svým působením nevytváří žádné problémy.


 

Proč profesionální kosmetika?

Profesionální kosmetika by neměla být omezena pouze pro vyvolené, ale měla by být přístupná všem ženám, kterým na kvalitní, šetrné a fungující kosmetice záleží. Nechceme a nikdy nebudeme nabízet značky, jejichž hlavní a mnohdy jedinou esencí je marketing. Nabízíme alternativu, kosmetiku, která není a nikdy nebude mainstreamová, která podstupuje dlouholeté výrobní postupy a testování. Taková, od které se očekávají výsledky, protože s ní pracují profesionálové.

 

 

Trvale udržitelná krása.

Odmítáme podporovat kosmetiku prodávanou v drogistických řetězcích jejímž hlavním parametrem je cena. Kosmetika plná nerozpustných silikonů a konzervantů vyrábějící mnohdy na stejných linkách, kde vznikají mycí prostředky. Kosmetika by měla respektovat osobu, která ji používá a neměla by tělo více zatěžovat. 

KVALITA

Zaměřujeme se především na kvalitní vlasovou kosmetiku. Všechny výrobky, které prodáváme jsou 100% originál. U vybraných produktů zpracováváme vlastní rozšiřující materiály, informace a návody o produktu. S námi máte jistotu, že nekupujete zajíce v pytli.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Základem naší firmy je především proklientský přístup, neboť jen díky spokojeným zákazníkům se můžeme dále rozvíjet. Pro naše zákazníky a kadeřníky pořádáme pravidelné školení, kde předáváme zkušenosti a informace o daných výrobcích. Kvalitní komunikace a poradenství je pro nás samozřejmost.

SKLAD

Snažíme se takřka veškeré nabízené zboží, držet skladem. Spoléháme se na vlastní sklad, nikoliv na sklad našeho dodavatele. Přes 80% objednávek doručíme do 2.dne.

SPOKOJENOST & DŮVĚRA

Naši zákazníci nám důvěřují. Máme certifikát Ověřeno zákazníky. Recenze a zkušenosti si můžete prohlédnout zde.

OSOBNÍ ODBĚRY

Vaše zakázky si můžete vyzvednout již na 870 pobočkách Zásilkovny po celé ČR. Oproti dodání zboží Českou poštou platíte jen 35,- Kč.

VÝHODNÉ CENY

Nabízíme především výrobky vyšší kvality, což často znamená také vyšší ceny. S námi se však bát nemusíte; vyjednáváme akční ceny na vybrané výrobky. Akce probíhají pravidelně takřka u všech výrobců. Stačí sledovat naše stránky, odebírat newsletter nebo být na našich facebookových stránkách.

DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce nad 1800,- Kč máte dopravu zdarma.