Nevíte si rady? Telefon 733 546 074 Email
0 Kč0 položek
0 Kč0 položek

O NÁS

Na trhu s vlasovou kosmetikou se pohybujeme již od roku 1994, kdy jsme mezi prvními založili specializovanou prodejnu s profesionální vlasovou kosmetikou. Brzy jsme se stali významným partnerem kadeřnických salónů a útočištěm pro zákazníky, hledající kvalitní kosmetiku. V roce 2011 jsme spustili internetový obchod NaVlas.cz, který je pro všechny, kterým na kosmetice záleží. Naší snahou je vždy nabízet pouze kvalitní výrobky šetrné pro vlas i vlasovou pokožku.

KVALITA

Zaměřujeme se především na kvalitní vlasovou kosmetiku. Všechny výrobky, které prodáváme jsou 100% originál. U vybraných produktů zpracováváme vlastní rozšiřující materiály, informace a návody o produktu. S námi máte jistotu, že nekupujete zajíce v pytli.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Základem naší firmy je především proklientský přístup, neboť jen díky spokojeným zákazníkům se můžeme dále rozvíjet. Pro naše zákazníky a kadeřníky pořádáme pravidelné školení, kde předáváme zkušenosti a informace o daných výrobcích. Kvalitní komunikace a poradenství je pro nás samozřejmost.

SKLAD

Snažíme se takřka veškeré nabízené zboží, držet skladem. Spoléháme se na vlastní sklad, nikoliv na sklad našeho dodavatele. Přes 80% objednávek doručíme do 2.dne.

SPOKOJENOST & DŮVĚRA

Naši zákazníci nám důvěřují. Máme certifikát Ověřeno zákazníky. Recenze a zkušenosti si můžete prohlédnout zde.

OSOBNÍ ODBĚRY

Vaše zakázky si můžete vyzvednout již na 870 pobočkách Zásilkovny po celé ČR. Oproti dodání zboží Českou poštou platíte jen 35,- Kč.

VÝHODNÉ CENY

Nabízíme především výrobky vyšší kvality, což často znamená také vyšší ceny. S námi se však bát nemusíte; vyjednáváme akční ceny na vybrané výrobky. Akce probíhají pravidelně takřka u všech výrobců. Stačí sledovat naše stránky, odebírat newsletter nebo být na našich facebookových stránkách.

DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce nad 1500,- Kč máte dopravu zdarma.