Nevíte si rady? Telefon 733 546 074 Kontakty Email
0 Kč0 položek
0 Kč0 položek

Yoni Set Skleněných Brček + kartáč

Značka: Yoni
Objem:
Zobrazit varianty produktu
333 Kč
Skladem < 10 ks Doručíme v úterý 2. 3.
Doprava zdarma Nakupte ještě za 1 800 Kč a získejte dopravu zdarma.
Garance kvality

Garance kvality a originality

Jsme prověřeným partnerem kadeřnických salónů již od roku 1994. Za kvalitu a originalitu námi nabízeného zboží ručíme.

Varianty

Popis produktu

Set skleněných brček a kartáče pro jejich čištění od Yoni. Nahrazení škodlivých plastových brček těmito skleněnými výrobky je ideálním způsobem, jak chránit naše životní prostředí se stylem. Brčka jsou vyrobena z borosilikátu ve sklárně v Podkrkonoší a jsou zdobena vkusným designovým potiskem. Borosilikátové sklo je tvrdší než běžné sklo, což brčka dělá dostatečně pevná. Brčka lze umývat v myčce na nádobí nebo je také možné je snadno vyčistit přibaleným kartáčem. Vhodné jsou mimo jiné na drinky a smoothies. 

 

To, že jsou brčka právě z borosilikátu, zaručuje jejich maximální využití v běžném životě. Borosilikátové sklo je velmi odolné vůči chemikáliím a dokonce se využívá k ukládání jaderného odpadu. Oproti běžnému sklu je vůči teplu dvakrát odolnější, tedy se tak snadno nerozbije. K odolnosti brček ještě přispívají tlusté rovné stěny. Pokud dojde k rozbití, je možné sklo opakovaně recyklovat k dalšímu využití.

  • rozměry: 20 cm x 1.2 cm
  • použitím chráníte přírodu
  • český produkt

Obsah balení: 3 ks skleněných brček a 1 kartáč pro jejich čištění.

 

Brčka jsou doporučena pro děti od 12 let, protože je není vhodné kousat. Děti do 12 let je mohou používat pouze pod dohledem rodičů.


YONI

"YONI je uskupení mladých lidí, které vzniklo se záměrem tvorby a sdílení nových produktů, perspektiv, umění a způsobu žití jako takového. YONI je neustále se rozvíjející projekt. YONI je změna probíhající uvnitř nás všech. Je symbolem bohyně, božské matky. Je abstraktní representací Shakti a Devi, kreativní síly která se hýbe skrze celý vesmír. Yoni je původ života. Yoni je zdroj." - takovými slovy o sobě mluví samotní zakladatelé firmy.

 

Nevíte si rady?

Kontakt
Vendula Málková
Telefon733 546 074
Po - Pá: 8:00 - 17:00

Proč si nás vybrat?

Zajímá vás více? Přečtěte si detaily
17 výdejních míst
Výhodné ceny
Kvalitní zboží
Dodání do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznický servis