Nevíte si rady? Telefon 733 546 074 Kontakty Email
0 Kč0 položek
0 Kč0 položek

Barbicide skleněná nádoba na dezinfekci

Značka: Barbicide
Objem:
Zobrazit varianty produktu
1 230 Kč
Není skladem Doručíme ve středu 14. 7.
Doprava zdarma Nakupte ještě za 1 800 Kč a získejte dopravu zdarma.
Garance kvality

Garance kvality a originality

Jsme prověřeným partnerem kadeřnických salónů již od roku 1994. Za kvalitu a originalitu námi nabízeného zboží ručíme.

Varianty

Popis produktu

Skleněná nádoba slouží k dezinfekci nůžek, hřebenů a nástrojů pro péči o nehty. Nadčasový džbánek Barbicide je celosvětově uznáván jako symbol účinné dezinfekce. Průhledný vzhled a charakteristická modrá barva je vidět v tisících kadeřnických salónech po celém světě, také v nehtových salónech, lázních a fitness centrech.

 

Sklo je dostatečně velké, aby nástroje mohly být zcela ponořeny do dezinfekčního roztoku. Gumový kroužek ve spodní části nádoby zajišťuje neklouzavou pevnou základnu. Všechny kovové kusy jsou z nerezové oceli. Vyjímatelná obrazovka umožňuje vyjmutí nástrojů bez kontaktu s roztokem na kůži.

 

Použití: Koncentrát Barbicide smícháme s vodou v poměru 1:16 (60 ml na 1l vody). V roztoku ponoříme na podstavci (sítku) uložené nástroje a příslušenství. Doba dezinfekce: min. 3 minuty, doporučuje se 10 minut. Vydezinfikované nástroje a příslušenství vyjmeme a odložíme na čisté místo. Dezinfekce by neměla trvat déle než 30 minut.

 


BARBICIDE

 

Barbicide sleduje svůj původ až do roku 1947 v New Yorku, kde učitel přírodních věd Maurice King nejprve přišel s dezinfekčním roztokem, který v kadeřnických kruzích představoval velký boom. Maurice byl odhodlán stanovit vyšší standard pro čistotu a jeho průlomová receptura distribuovaná v průhledných, skleněných nádobách odstranila veškeré bakterie a houby z hřebenů, břitev a dalších nástrojů holičů.

 

Zatímco jiné značky dezinfekčních prostředků mají tendenci vyblednout, brilantní modrý Barbicide si vždy udržoval svou barvu v průběhu času. Důvěryhodní holiči využili tuto skutečnost ve svůj prospěch a pozastavili hřebeny ve stylové modré tekutině, aby ji mohli zákazníci vidět. Barbicide, uznávaný symbol dokonalé hygieny salónu, je součástí stálé sbírky Národního muzea americké historie v Smithsonian.

 

V roce 1988 Ben King převzal plášť otcovské společnosti King Research a rozšířil nabídku značky Barbicide a nabídku produktů. King King / BlueCo Brands dnes sídlí v Milwaukee ve Wisconsinu. Společnost také vyvíjí nemocniční dezinfekční prostředky pro řadu průmyslových odvětví a nabízí řadu spotřebních produktů pro každodenní použití

 

Od roku 2007 KING RESEARCH INTERNATIONAL se sídlem v Reichertshofenu v Německu podporuje a posiluje celosvětovou přítomnost Barbicide na evropském trhu.

 

Nevíte si rady?

Kontakt
Vendula Málková
Telefon733 546 074
Po - Pá: 8:00 - 17:00

Proč si nás vybrat?

Zajímá vás více? Přečtěte si detaily
17 výdejních míst
Výhodné ceny
Kvalitní zboží
Dodání do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznický servis

Produkty naleznete také v těchto kategoriích