Nevíte si rady? Telefon 733 546 074 Kontakty Email
0 Kč0 položek
0 Kč0 položek

Ohanic Anti Hair-Loss PackBalíček proti padání vlasů

Značka: Ohanic
Objem:
Typ vlasů:
Zobrazit varianty produktu
1 150 Kč
Skladem Doručíme v úterý 12. 12.
Garance kvality

Garance kvality a originality

Jsme prověřeným partnerem kadeřnických salónů již od roku 1994. Za kvalitu a originalitu námi nabízeného zboží ručíme.

Varianty

Balíček proti padání Anti Hair-Loss obsahuje:

  • Ohanic Anti Hair-Loss Shampoo 250ml - Šampon proti padání vlasů
  • Ohanic Anti Hair-Loss Lotion 12x10ml - Lotion proti padání v ampulích
  • Přírodní kosmetická taštička

 

Ohanic Anti Hair-Loss Shampoo 250ml - Šampon proti padání vlasů

 

Posilující šampon určený pro vlasy se sklonem k padání nebo k zhuštění vlasů založený na přírodních extraktech, které pomáhají posílit vlasové kořínky a snížit vypadávání vlasů. Složení obsahuje 93,39% přírodních složek.

 

 

Ohanic Anti Hair-Loss Lotion 12x10ml - Lotion proti padání v ampulích

Ampule s lotionem proti padání vlasů vhodné pro muže i ženy, kteří trpí ztrátou vlasů nebo potřebují posílit a zhustit vlasy.  Každá ampule obsahuje 10 ml výživného lotionu, který je bohatý na přírodní složky s indexem přírodního složení 99,35%. Lotion z těchto ampulí je snadno aplikovatelný a rychle se vstřebává do vlasů a pokožky hlavy. 

 

Aktivní složky: 

  • Výtažek z hroznů - Hrozny jsou bohaté na antioxidanty a vitamíny, které pomáhají chránit vlasy před poškozením a pomáhají obnovovat a posilovat vlasovou strukturu.
  • Výtažek z lichořeřišnice - obsahuje silice a flavonoidy, které mají protizánětlivé účinky a pomáhají zlepšit cirkulaci krve v pokožce hlavy.
  • Výtažek z rostliny Serenoa Serrulata - rostlina známá také jako Sabalova palma, která pomáhá na přírodní bázi blokovat tvorbu dihydrotestosteronu (DHT), což je hormon, který způsobuje ztrátu vlasů. Rovněž obsahuje vitamíny a minerály, které jsou důležité pro zdraví vlasů a podporující jejich růst a posilování.

 


OHANIC

Profesionální přírodní kosmetika OHANIC pochází ze španělské Aragonie, což je věhlasná oblast ekologického zemědělství. Nachází se zde velké množství vinic, levandulových, olivových a rozmarýnových polí. OHANIC využívá svých vlastních ekologických surovin pro výrobu nejšetrnější profesionální kosmetiky s vysokým obsahem přírodních složek. Produkty jsou založeny na rostlinných extraktech, vždy bez sulfátů, silikonů, barviv, přidaných solí, pegů, naftových výrobků a lepků. Hlavní složkou je extrakt z vinné révy, který je extrémně bohatý na antioxidanty, flavonoidy a resveratrol. OHANIC se zrodil ze snahy přenést do profesionálního světa kadeřníků přírodní péči, udržitelnou jak pro zdraví vlasů, tak i pro zdraví naší planety. 

 

Nevíte si rady?

Kontakt
Vendula Hárychová
Telefon733 546 074
Po - Pá: 8:00 - 17:00

Proč si nás vybrat?

Zajímá vás více? Přečtěte si detaily
17 výdejních míst
Výhodné ceny
Kvalitní zboží
Dodání do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznický servis