Nevíte si rady? Telefon 733 546 074 Kontakty Email
0 Kč0 položek
0 Kč0 položek

Uki On Line EasyŽehlička na vlasy

Značka: Uki
Zobrazit varianty produktu
Pozor Litujeme, ale tento produkt již není v naší nabídce
Garance kvality

Garance kvality a originality

Jsme prověřeným partnerem kadeřnických salónů již od roku 1994. Za kvalitu a originalitu námi nabízeného zboží ručíme.

Varianty

Uki On Line Easy - žehlička na vlasy, výkyvná hlava pro usnadnění žehlení , konstantní teplota 210 ° C, registrovaný design EU, barva černá, bílá, nebo violet.

 

Žehličky značky UKI  jsou vhodné pro šetrnou úpravu vlasů díky turmalínové keramické pracovní ploše, mikročipu pro kontrolu teploty a nahřátí na plný výkon za 20 vteřin. Většina typů je vybavena pohyblivou žehlicí plochou, která vám usnadní žehlení vlasů. Šňůry přístrojů jsou 2 metry dlouhé a jsou otočné o 360°.Turmalín a vaše vlasy
Minerál Turmalín po zahřátí vyzařuje záporné ionty a infračervené světlo, a to přirozeným způsobem.  Ionty rozrušují shluky molekul vody, která se tedy rychleji vypařuje a současně může vlhkost lépe proniknout až do vnitřní struktury vlasu. Současně infračervené záření zajišťuje vysoušení vlasů směrem zevnitř. Vlasy jsou hebké a hydratované, s celistvou strukturou a dlouhotrvajícím stylingem za současné úspory času.Tato technologie je zárukou více šetrného žehlení vlasů, které zůstávají hebké a hydratované a  bez statické elektřiny.

 

Nevíte si rady?

Kontakt
Vendula Málková
Telefon733 546 074
Po - Pá: 8:00 - 17:00

Proč si nás vybrat?

Zajímá vás více? Přečtěte si detaily
17 výdejních míst
Výhodné ceny
Kvalitní zboží
Dodání do 48 hod.
Poštovné zdarma
Zákaznický servis

Produkty naleznete také v těchto kategoriích